İletişim Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları
Kapat

Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

Geri

Yazdır
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  Numarası Adı Soyadı GNO Mevcut Program Geçiş Yapmaya Hak Kazandığı Program
1 210IE2105 Ali Tunca GÜRKAN 2,26 Endüstri Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği
2 210EE2075 Erkan SÜLÜNGÖZ 2,95 Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği
3 210ME2159 Gökhan Fehmi AKDENİZ 1,77 Makine Mühendisliği Yazılım Mühendisliği
4 210MG1064 Pınar SOLAK 2,77 Matematik Mühendisliği Yazılım Mühendisliği
5 210SE2211S Alper UZER 1,33 Yazılım Mühendisliği Yazılım Mühendisliği
6 210CS2027 Yusuf ÖZER 2,18 Bilgisayar Mühendisliği Elektrik-Elektronik Mühendisliği
7 210IE2132 Nilay Tuğçe SÜBERK 2,97 Endüstri Mühendisliği Elektrik-Elektronik Mühendisliği
8 210CS2006 Alican ATİK 1,92 Bilgisayar Mühendisliği Endüstri Mühendisliği
9 211EE2008 Berkay BERKDİL 2,11 Elektrik-Elektronik Mühendisliği Endüstri Mühendisliği
10 210SE2202 Ece KIZILELMA 1,37 Yazılım Mühendisliği Endüstri Mühendisliği
11 210MG1067 Merve YAĞIZ 3,36 Matematik Mühendisliği Endüstri Mühendisliği
12 210CS2037 Sunullah Sercan YEĞİN 1,83 Bilgisayar Mühendisliği Endüstri Mühendisliği
13 209TR3030 Emre ÇOBAN 1,93 Uluslararası Ticaret İnşaat Mühendisliği
14 210ME2177 Gökhan GÜVEN 2,26 Makine Mühendisliği İnşaat Mühendisliği
15 209ME2018 Mehmet Kasım KAYLANT 2,35 Makine Mühendisliği İnşaat Mühendisliği
16 209EE2122 Murat SANCAKLI 1,87 Elektrik-Elektronik Mühendisliği İnşaat Mühendisliği
FEN EDEBİYAT FAKULTESİ
  Numarası Adı Soyadı GNO Mevcut Program Geçiş Yapmaya Hak Kazandığı Program
1 210HS1037 Nurşah HİZAL 3,53 İnsan ve Toplum Bilimleri Psikoloji
2 210HS1024 Ayça AKSU 2,92 İnsan ve Toplum Bilimleri Psikoloji
3 210HS1033 Gizem DİKER 2,79 İnsan ve Toplum Bilimleri Psikoloji
4 210HS1026 Özgül ALTIKULAÇ 2,74 İnsan ve Toplum Bilimleri Psikoloji
5 210HS1044 Saadet Aybeniz YILDIRIM 2,56 İnsan ve Toplum Bilimleri Psikoloji
6 211BA3031 Bilge ÖZDEN 2,37   İşletme Psikoloji
7 210IR3093 İnci Ecem KILIÇ 2,31   Uluslararası İlişkiler Psikoloji
8 210HS1042 Zeynep ÖZPOLAT 1,68 İnsan ve Toplum Bilimleri Psikoloji
9 210HS1321 Seda SARMA 1,22 İnsan ve Toplum Bilimleri Psikoloji
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
  Numarası Adı Soyadı GNO Mevcut Program Geçiş Yapmaya Hak Kazandığı Program
1 207IE2027 Emre HİÇKALMAZ 2,06 Endüstri Mühendisliği Uluslararası Ticaret
2 207CS2148 Erdal AKMEHMET 2,06 Bilgisayar Mühendisliği Uluslararası Ticaret
3 208BA3116 Sezer ÖZDİL 1,76   İşletme Uluslararası Ticaret
4 209MI1008 Eray MARTI  1,04 Yönetim Bilişim Sistemleri Uluslararası Ticaret
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  Numarası Adı Soyadı GNO Mevcut Program Geçiş Yapmaya Hak Kazandığı Program
1 211VA4069 Naz Suden ÇOLAK 2,69 Görsel Sanatlar Bölümü Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım Bölümü
2 211PD4134 SABRİ OLGUN 2,9 Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım Bölümü
3 210ID4035 Hristina ÖĞRETMENOĞLU 1,43 İç Mimarlık Bölümü Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü
4 211GA4097 Onurhan ZEHİR 3,09 Grafik  Sanatlar ve Grafik Tasarım Bölümü İç Mimarlık Bölümü
5 211FD4118 Şant NİŞANYAN 1,63 Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
6 211LA4150 Deniz YAZGAN 2,41 Peyzaj Mimarlığı Bölümü Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
(Kayıtlar 17-21 Eylül 2012 tarihleri arasında Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şile ve Maslak Ofislerinde yapılacaktır.)
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  Adı Soyadı Mevcut Üniversite  Başvuru Yaptığı Bölüm Değerlendirme Kararı 
1 Burak DİNÇER Michigan State University Bilgisayar Mühendisliği Red
Yazılım Mühendisliği Red
2 Mert YILDIRIM Virginia Tech University Bilgisayar Mühendisliği Kabul
3 Canberk ÜNLÜ University of Visconsin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kabul
4 Can AKSOY Münih Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kabul
5 Ecem BEHRAM Toronto Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Red
6 Fırat Atakan ERTEK Doğu Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kabul
7 Oğuz AKÇA Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Kabul
8 Ecem BEHRAM Toronto Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Red
9 Servet KILIÇ Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Kabul
10 Hulusi YILMAZ Technical University of Civil Engineering of Bucharrest İnşaat Mühendisliği Kabul (YEDEK)
FEN EDEBİYAT FAKULTESİ
  Adı Soyadı Mevcut Üniversite  Başvuru Yaptığı Bölüm Değerlendirme Kararı 
1 Mustafa DENİZ  Lefke Avrupa Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Kabul
NOT: İngilizce muafiyet belgesini getirmesi koşulu ile.
2 Saadettin Emin ZENBİL Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Kabul
NOT: İngilizce muafiyet belgesini getirmesi koşulu ile.
3 Mustafa Emre Özdemir North Alabama Üniversitesi Psikoloji Kabul
NOT: İngilizce muafiyet belgesini ve eksik evraklarını getirmesi koşulu ile.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
  Adı Soyadı Mevcut Üniversite  Başvuru Yaptığı Bölüm Değerlendirme Kararı 
1 Rıfat ŞEREZE Yaşar Üniversitesi Uluslararası Ticaret Kabul
NOT: İngilizce muafiyet belgesini getirmesi koşulu ile.
2 Perihan İpek BİLGİÇ ODTÜ Kuzey Kıbrıs Üniversitesi   İşletme Kabul
3 Eren ÜLGÜ The George Washington   Uluslararası İlişkiler Kabul
NOT: İngilizce muafiyet belgesini getirmesi koşulu ile.
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  Adı Soyadı Mevcut Üniversite  Başvuru Yaptığı Bölüm Değerlendirme Kararı 
1 Sıla AKDOĞAN İstanbul Aydın Üniversitesi  İç Mimarlık Bölümü Kabul
2 Doğa YURTTAŞ Kadir Has Üniversitesi  Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Kabul